NejenKoberce.cz

Koberce, běhouny, autokoberce, dětské koberce, rohožky, nášlapy

Autokoberce

Abychom se v životě cítili dobře, je třeba kolem sebe udržovat pořádek. A to nejen ve svých domovech, ale všude tam, kde se pohybujeme – v kancelářích, na pracovišti nebo také v autě.
Pomocí kvalitních autokoberců a plastových van do kufru lze udržovat pořádek v interiéru auta snáze. Autokoberce mohou být textilní, které jsou pevně obšity barevným lemem s barevným motivem. Textilní koberce do auta zpříjemní vzhled interiéru a také napomáhají snažšímu udržování pořádku. Opravdu velkou ochranu před ušpiněním poskytují gumové autokoberce. Gumové autokoberce můžete pořídit pro konkrétní typ auta nebo existují také univerzální typy. Díky vyznačenému prolisu lze univerzální koberec seříznout do požadovaného tvaru konkrétního typu auta. Obdobnou funkci zastávají autokoberce latexové, které lze také ostrým nožem nebo nůžkami poupravit a jsou navíc obohaceny o protisluzovou úpravu a moderní design.
Tam, kde hrozí vylití převážených tekutin jako je třeba benzín, olej, voda, znečištění sněhem, bahnem, je právě zavazadlový prostor. Gumová vana do kufru je vyrobena přesně podle tvaru zavazadlového prostoru konkrétního typu vozidla a účinně brání jeho znečistění.

Zobrazen 1. – 16. z 48 výsledkůPoužíváme k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací

Používáme k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Zavřít