NejenKoberce.cz

Koberce, běhouny, autokoberce, dětské koberce, rohožky, nášlapy

Běhouny

Běhouny zpříjemňují prostory našich hal, chodeb a koridorů. Nejenže díky kobercům prostory působí útulněji, ale zvyšují také bezpečnost při procházení. Některé typy hal a chodeb jsou vyrobeny z kluzkých parket, dlaždic a jiných podlahových krytin. Naše běhouny jsou ze spodní strany opatřeny gelovým (gumovým) podkladem, který zabraňuje svévolnému posouvání běhounu po podlaze.
Kobercové běhouny jsou vyráběny ve třech šířkách a v libovolných délkách dle přání zákazníka. Cena je udávána za 1 m koberce. Běhouny jsou po celém obvodu obšity chemlonovým vláknem ve stejném barevném odstínu jako má koberec.
Na výběr máme hned několik vzorů a několik barevných variant. Vybrat si můžete krásný moderní vzor, jednoduchou klasiku nebo vzory v rustikálním stylu.

Zobrazen 1. – 16. z 27 výsledkůPoužíváme k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací

Používáme k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Zavřít