NejenKoberce.cz

Koberce, běhouny, autokoberce, dětské koberce, rohožky, nášlapy

Imitace kožešin

Kožešiny v interiéru mají stále svoje příznivce. Zatímco dříve se na výrobu kožešin čerpalo z přírodních zdrojů, nyní se trend přiklání k nahrazování pravé kožešiny syntetickými materiály. Důvody jsou více než jasné, chráníme tím přírodu a zároveň lze kožešiny vyrábět ve větším množství.
Imitace kožešin jsou opravdu k nerozeznání od originálu. Kožešiny jsou vyrobeny ze 100% polyakrylu s velmi vysokým a hustým vlasem.
Nyní si i vy, příznivci kožešin, můžete dopřát imitace ovčí kůže, imitaci leopardí kůže nebo barevně tónovanou dekorativní kožešinu. Lze také objednat imitaci tygří kožešiny nebo imitaci kozy. Většina umělých kožešin lze prát v pračce na 30°C.
Dekorativní imitace kožešin má všestranné využití. Můžete je použít v obývacím pokoji, ložnici, chodbě či v dětském pokoji.

Vašemu výběru neodpovídají žádné produkty.Používáme k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací

Používáme k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Zavřít