NejenKoberce.cz

Koberce, běhouny, autokoberce, dětské koberce, rohožky, nášlapy

Koberce metráž

Přemýšlíte, jakou podlahovou krytinu pořídit do vašeho domu či bytu? Co takhle zkusit metrážový koberec.
Metrážové koberce jsou cenově dostupnou variantou, která vám přinese skvělé řešení při pokrývání podlahy. Koberce v metráži s krátkým smyčkovým vlasem jsou velmi kvalitní, snadno se udržují a můžete si vybrat z několika barevných variant. Do objednávky také můžete zadat požadavek na obšití koberce do požadovaného rozměru. Metrážový koberec dokonale prozáří váš interiér, skvěle se také hodí do kanceláří a veřejných prostor.
V nabídce máme také metrážové koberce s dlouhým vlasem, který díky hustému a dlouhému vlasu vypadají velmi elegantně. Metrážový koberec s dlouhým vlasem přináší do vašeho interiéru nádech luxusu a kvality zároveň. I v sortimentu metrážových koberců s dlouhým vlasem naleznete výběr z několika barevných variant, s barevným obšitím nebo bez.

Zobrazen 1. – 16. z 44 výsledkůPoužíváme k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací

Používáme k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Zavřít