NejenKoberce.cz

Koberce, běhouny, autokoberce, dětské koberce, rohožky, nášlapy

Koupelnové předložky

Koupelnová předložka je také velmi důležitým bezpečnostním a designovým prvkem v našich koupelnách. Koupelnová předložka zamezuje nebezpeční uklouznutí při opouštění vany či sprchového koutu, poskytuje tepelnou izolaci oproti chladné koupelnové dlažbě a v neposlední řadě plní designovou funkci.
Koupelnové předložky jsou opatřeny prostiskuzovým podkladem, lze je prát v pračce, ale také sušit v sušičce. Jsou vysoce kvalitní a ani podlahové vytápění jim neuškodí. Vnabídce máme několik barevných vzorů, za pozornost ovšem stojí koupelnová předložka bambusová, která je vyrobena z lakovaného tmavého bambusu. Opravdu luxusním dojmem působí, jestliže bambusovou koupelnovou předložku zkombinujete s koupelnovými doplňky řady Bambus.

Zobrazuji všech 8 výsledkůPoužíváme k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací

Používáme k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Zavřít