NejenKoberce.cz

Koberce, běhouny, autokoberce, dětské koberce, rohožky, nášlapy

Kuchyňské předložky

Kuchyňské předložky jsou typické svými vzory, které tématicky souvisí s vařením. Nabízené předložky do kuchyně jsou považovány za novinku roku 2014. Kuchyňské předložky se pyšní svými fantastickými vlastnostmi.
Spodní strana předložky do kuchyně je opatřena speciálním podkladrem micro-flex, která se vyznačuje extrémní protisluzovou úpravou. Výška vlasu takovýchto předložek je 5 mm, která umožňuje naprosto krásné vyobrazení kobercových vzorů. Tento praktický kuchyňský koberec nebo lépe řečeno kuchyňská předložka se velice snadno udržuje, lze ji prát v pračce při pouhých 30°C. K dispozici je 9 moderních designů, ze kterých si vybere opravdu každý. Kuchyňské předložky jsou vyráběny v jednom univerzálním rozměru, který je považován za nejpraktičtější.

Zobrazuji všech 9 výsledkůPoužíváme k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací

Používáme k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Zavřít