NejenKoberce.cz

Koberce, běhouny, autokoberce, dětské koberce, rohožky, nášlapy

Kusové koberce

Nejmodernější trendy ve vybavení interiérů se pohybují ve znamení jednoduchosti, vzdušnosti, s minimem pestrobarevných kombinací a bez nabubřelých dekorací. Mezi nejmodernější podlahové krytiny, které se v současnosti používají, patří vinylové podlahy, marmoleum, linoleum, laminát, ale i přírodní parkety, korek nebo dlažba.
Ačkoliv by se mohlo zdát, že používání koberců vymizelo, není tomu tak. V nejmodernějších interiérech se uplatní především kusové koberce, které celý interiér doplňují barevně, ale především celkový dojem zjemnňují. Kusové koberce se vyrábí v nejrůznějších vzorech, barvách a tvarech. Typický příklad použití kusového koberce je např. v obývacím pokoji pod stůl a sedací soupravu, tam, kde je centrum dění a odpočinku. Velmi efektně vypadají kusové koberce s dlouhým vlasem v nejrůznějších moderních odstínech.
Kusové koberce jsou určeny k použití nejen v obývacích pokojích, ale i v kancelářích, v ložnicích nebo v předsíních. Některé typy kusových koberců (především s krátkým smyčkovým vlasem) lze použít i na toaletu nebo do koupelny, jsou krásně zapravené chemlonem ve stejně zářivé barvě jako samotný kusový koberec.

Zobrazen 1. – 16. z 1224 výsledkůPoužíváme k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací

Používáme k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Zavřít