NejenKoberce.cz

Koberce, běhouny, autokoberce, dětské koberce, rohožky, nášlapy

Nášlapy na schody

Nášlapy na schody plní primárně bezpečnostní funkci. Schody, které jsou často vyrobeny ze dřeva nebo studeného kovu, mramoru či žuly, jsou často kluzké a nebezpečné. Nášlapy na schody poskytnou procházejícímu bezpečný krok bez podklouznutí a ostrých hran.
Díky nášlapům na schody se i vaše děti budou cítit bezpečněji a zamezí se tak zbytečným pádům. Nášlapy na schody také eliminují chlad z kamenných a kovových schodišť a v neposlední řadě je můžeme využít jako designový prvek.
Nášlapy na schody jsou vyráběny v nepřeberném množství vzorů a barev. Jsou krásně obšity po celém obvodu. Nášlapy počítají asi se 4 cm ohybem pro ochranu schodu před opotřebením. Spodní strana nášlapu je optatřena lepící páskou pro snadné a trvalé zachycení na schod. Údržba je možná běžnými čistícími prostředky a s měkkým kartáčkem.

Zobrazen 1. – 16. z 34 výsledkůPoužíváme k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací

Používáme k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Zavřít