NejenKoberce.cz

Koberce, běhouny, autokoberce, dětské koberce, rohožky, nášlapy

Rohožky

Co od rohožky očekáváme především? S největší pravděpodobností to, aby nás zbavila hrubých nečistot na obuvi, ještě než vejdeme do místnosti.
Pro ty, kteří hledají vhodný typ rohožky hlavně kvůli praktickým účelům, můžeme doporučit rohožky gumové. Gumové rohožky jsou typické svým nerovným povrchem, díky němuž zbavíme zablácenou obuv nečistot. Gumové rohožky jsou velmi praktické, lze je velmi snadno čistit a udržovat. Velmi krásně působí gumová rohožka v kombinaci s kokosem – díky této kombinaci se stává gumová rohož designovou záležitostí.
Pro zákazníky, u kterých hraje roli především vzhled rohožky, můžeme nabídnout nepřeberné množství moderních vzorů a barevných kombinací. Všechny rohožky jsou opatřeny neklouzavým přilnavým podkladem, snadno se udržují, některé lze prát v pračce (především vnitřní rohože).
Velkou zajímavostí v sortimentu rohoží jsou eko rohožky. Tyto eko rohože jsou vysoce kvalitní a jsou vyrobeny pomocí recyklace z PET lahví a pneumatik.
Opravdovou novinkou jsou však rohože uvolňující vůni! Rohožka garantuje uvolnění vůně až do 15 tis. přejítí! Tohle stojí za vyzkoušení, co říkáte?

Zobrazen 1. – 16. z 418 výsledkůPoužíváme k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací

Používáme k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Zavřít