NejenKoberce.cz

Koberce, běhouny, autokoberce, dětské koberce, rohožky, nášlapy

Ze světa koberců

Dětské koberce 20.11.2014

Dětské koberce poskytují zábavu a pohodlí pro děti všech věkových kategorií. Tyto koberce jsou vhodné především do interiéru, jako je dětský pokoj, ložnice, chodba, nějaká místnost v dětských školkách, školách. Barevné, zábavné provedení, s různými motivy podporují dětskou fantazii a vytváří pocit útulného, vlastního pokoje. Chcete-li svým dětem udělat velikou radost, vyberte jim koberec, který je přenese do dětského světa plného originálních her, ale i fantazie.

Dětské koberce můžeme rozdělit do dvou kategorií a to dle vývoje dítěte a pohlaví.

Vývoj dítěte

Kojenci a batolata

Dětské koberce se vyznačují vysokou kvalitou zpracování, ale i použití zdravotně nezávadných materiálů. Jsou velice teplé, snadno se čistí, měkké a příjemný povrch je ideální pro lezení, plazené, sezení a mnoho dalšího. Díky těmto kobercům se děti nejen učí poznávat barvy, ale i motivy.

Tyto vzdělávací koberce s velkými číslicemi, tvary, motivy, abecedou zlepší nejen samotné učení, ale i poskytnou nekonečnou dětskou zábavu. Každý koberec je dokonalý, hladký se sametovým povrchem, originální designem a dlouhou životností.

Dospívající

Vybrat ten správný koberec pro skoro dospělého, je velice obtížné. Proto tuto volbu ponechte raději na nich. Motivem těchto koberců asi už nebude panenka, či auto, jasné barvy, ale jednoduchý design, který dodá pocit místnosti vlastního bydlení.

Dívčí koberec

Dívky mají rády jemnost, přírodní krásu a hlavně růžovou barvu. Mezi takové koberce, které si dívky zamilují, jsou na motivu princezen, holčiček, kytiček, ale i kočička Hello Kitty, Medvídek Pú, Včelka Mája a jiné.

Chlapecký koberec

Chlapci budou milovat své koberečky, které vyobrazují auta, nákladní vozy, sportovní tématiku, ale i města, či závodní dráhu.

Bezpečnost na prvním místě

Tak jako ostatní dětské věci, musí i koberce splňovat ty nejpřísnější bezpečnostní kritéria jakou jsou: zdravotní nezávadnost, pevnost, odolná proti skluzu, ale i jemnost. Proč právě jemnost? Odpověď je velice jednouchá. Při rychlém lezení, nebo náhlému upadnutí na koberec, může dojít k poranění kolen, ale i loktů.Používáme k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací

Používáme k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Zavřít