NejenKoberce.cz

Koberce, běhouny, autokoberce, dětské koberce, rohožky, nášlapy

Koncentrovaný čistič a oživovač koberců a čalounění BETERGIX 750 ml Faren

Dostupnost3 dny

195 

Katalogové číslo: ELM0092 Kategorie:

Popis

Koncentrovaný čistič a oživovač koberců a čalounění BETERGIX 750 ml Faren

BETERGIX je ideální pro profesionální čištění koberců a čalounění. Vysoká koncentrace aktivní složky dovoluje vysoká ředění. Hydrát amonium propůjčuje produktu navíc dezinfekční účinek.

BETERGIX má řízenou tvorbu pěny a dovoluje manuální použití pomocí kartáče, nebo účinnějším způsobem se speciálním vysavačem. Produkt je příjemně parfémován a v podstatě neovlivní barvu a ani nezpůsobí zplstnatění přírodních textilů. Naopak, BETERGIX ošetřované povrchy oživuje a obnovuje jejich barvu.

Ředí se s vodou v koncentracích od 5 do 20 % pro základní čištění a od 30 do 50 % pro odstranění obtížných skvrn v kombinaci s teplou vodou.

Manuální čištění pomocí kartáče:
Naředěný produkt aplikujte na ošetřovaný povrch a ponechejte jej působit po dobu 10 až 30 minut, poté vykartáčujte (doporučuje se kartáč s umělým vlascem). Přebytek produktu odstraňte čistou vodou.

Čistící vysavač:
Aplikujte naředěný produkt na ošetřovaný povrch a ponechejte působit okolo 10 minut, poté odsajte pomocí vysavače. Cyklus opakujte s pomocí čisté vody k opláchnutí.

Poznámka: Vždy odzkoušejte kompatibilitu a stálost barev a textilu před aplikací. Odzkoušejte tendenci vlny a jiných přírodních vláken textilu ke zplstnatění.

Profesionální čistící společnosti
Úklidové firmy
Hotely, restaurace
Čistírny koberců
Čištění interiérů automobilů
Čištění čalounění
DomácnostPoužíváme k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací

Používáme k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Zavřít